Muhammed TAŞ
Fiat Periyodik Bakım Servis Fiyatları ( Egea, Doblo, Fiorino, Linea )
0
6
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Muhammed TAŞ Yönetim
Site Kurucusu

 • Konular69
 • Mesajlar276

 • İsim: Muhammed
  Şehir: Ankara
  Yaşınız: 30
  Araç Serisi: Şahin
  Model Yılı: 1994
  Plaka: 06
 • Rep puanı 3
Fiat marka araçların periyodik bakım fiyatları modellere göre değişiklik göstermektedir. Bu konumuzda Fiat Egea, Fiat Doblo, Linea ve Fiorino model araçların 10.000 km periyodik bakım fiyatlarını gösteriyor olacağız. Bu servis bakım fiyatları aracın benzinli ve dizel olmasına göre değişiklik gösterecektir. Dizel araçların bakım fiyatları benzinli araçlara göre biraz daha yüksek olmaktadır.

Fiat 10.000 Km Bakımı içerisinde motor yağı değişimi, yağ filtresi değişimi, yakıt filtresi ve hava filtresi değişimi yer almaktadır. Bu gibi değişimler yapılırken aracın su seviyesi gibi önemli detaylarda her zaman kontrol edilmektedir.

Fiat Egea Periyodik Bakım Fiyatları


Egea periyodik servis bakımı fiyatları genel olarak aşağıda ki gibidir. Özel ve yetkili servislerde bu fiyatlar değişebilmektedir. 
Fiat Egea Periyodik Servis Bakım Fiyatları
Egea 1.4 FirePeriyodik Bakım3.000 TL
Egea 1.3 MultijetPeriyodik Bakım3.550 TL
Egea 1.6 MultijetPeriyodik Bakım3.550 TL


Doblo Periyodik Bakım Fiyatları


Fiat Doblo Periyodik Servis Bakım Fiyatları
Fiat Doblo aracında 10.000 km bakımı, aracın motor performansının sağlanması adına yapılan bir bakımdır. Bu bakımda motor yağı değişimi yapılır. Aracınıza uygun en iyi yağ seçilir ve eski yağ boşaltılarak yenisi eklenir. Ayrıca yakıt filtresi ve beraberinde motorun daha rahat hava alabilmesi için hava filtresi değişimi yapılır. Bu bakımdan sonra Fiat Doblo aracınız çok daha verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışacaktır.
Doblo 1.3 MultijetPeriyodik Bakım3.500 TL
Doblo 1.6 MultijetPeriyodik Bakım3.150 TL
Doblo 1.9 JTD Periyodik Bakım3.150 TL

Fiorino Periyodik Bakım Fiyatları


Fiorino 10.000 km servis bakımında filtreler ve motor yağı değişimi yapılmaktadır. Bu sayede Fiorino aracınızın motor sağlığı korunmaktadır. 
Fiorino 1.3 MultijetPeriyodik Bakım3.500 TL
Fiorino 1.4 BenzinliPeriyodik Bakım3.150 TL

Linea Periyodik Bakım Fiyatları


Linea periyodik servis bakım ücretleri alttaki tabloda yer almaktadır. Farklı modellerin fiyatlarını öğrenmek için bu konunun altından iletişime geçebilirsiniz.
Linea 1.3 MultijetPeriyodik Bakım3.500 TL
Linea 1.4 FirePeriyodik Bakım3.150 TL
Linea 1.6 Multijet Periyodik Bakım3.250 TL


Aracın performans ve motor ömrünün uzaması için düzenli periyodik bakımların yapılması çok önemlidir. Fiat aracınızın 10.000 km bakımında alttaki değişimler yapılmaktadır.
Motor Yağı Değişimi: Motorun tam anlamıyla verimli çalışması için motor yağının değişmesi gerekmektedir. Aracınıza uygun kaliteli yağ seçilir ve eski yağ boşaltılarak yenisi eklenir.
Yağ Filtresi Değişimi: Motorda ki kirli partikül ve kalıntıların filtrelenme işini yağ filtresi yapmaktadır. Bu sayede motor içi temiz kalmaktadır. Her 10.000 km de bir yağ filtresi de değiştirilmektedir.
Yakıt Filtresi Değişimi: Temiz bir yakıt aracın olmazsa olmazıdır. Motorun düzgün çalışması için temiz yakıta ihtiyacı vardır. Bu görevi de yağ filtresi üstlenmektedir. 
Hava Filtresi Değişimi: Fiat aracınızın temiz bir havaya ihtiyacı vardır. Motorun tam anlamıyla verimli ve sorunsuz çalışması için temiz havaya ihtiyacı vardır. Hava filtreleri de her 10.000 km de bir değiştirilmelidir.

FIAT PERİYODİK BAKIM TABLOSU detayları için alttaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.
https://otomobil.fiat.com.tr/content/dam/fiat/TR/site-assets/pdf/periyodikbakim/periyordik-bakim-tablosu-ocak.pdf
Web Tasarım  - Reklam Danışmanlığı

[Resim: reklam.png]
İnstagram: DoğayaKaçanAdam
TofasTeam.com 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dizel Yakıt Filtresini Kontrol Ettirin Uyarısı Çözüm ( Egea, Doblo, Linea, Fiorino ) Muhammed TAŞ 0 0 18.11.2023, 23:45
Son Yorum: Muhammed TAŞ