canmemo
ZK-TB21 200W mini amfi hakkında elektronikten anlayan arkadaşlar varmı?
2
20
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
canmemo TofasTeam Üye
TofasTeam Üye

 • Konular35
 • Mesajlar203

 • İsim: Mehmet
  Şehir: Kahramanmaraş
  Yaşınız: 22
  Araç Serisi: Şahin
  Model Yılı: 1990
Arkadaşlar öncelikle herkesin bayramı mübarek olsun, internette gezinirken tesadüf eseri bu ürüne denk geldim. Normalde ev ses sistemleri için kullanılıyormuş ama birkaç kişi aracınada takmış. Ürüne gelecek olursak mini class D olarak geçiyor ve 2*50W ve 1*100W olmak üzere 3 çıkışı var ayrıca bluetoothla direk kendi üzerinden veya aux bağlayarak müzik çaldırabiliyorsunuz. Fiyatı yurtdışından gelirse 700-800 civarına geliyor ve piranha teyplerin benzer fiyatlara satıldığını düşünürsek sizce teybi devreden çıkararak buna direk 2 tane koaksiyal hoparlör ve bir tane slim woofer bağlasam ne kadar verim alırım. Derdim camı çerçeveyi indirmesi değil tadında üzmeyen bir ses verse yeterli. Youtubede izlediğim videolarda 30 cm JBL wooferı bile tam verimde olmasada güzel çaldırıyor. Tek çekincem yük binice fazla ısınıp arabaya felan zarar verirmi?  Aşağıya linkini ve fotoğrafını bırakıyorum. Ürünün linki .

[Resim: zk-tb21-bas-tiz-bluetooth-amfi-50w100w-b...4-20-B.jpg]
-
Şuan Offine!
Şuan Offine!
DarkredBlue61 Aktif Tofaşcı
**
Aktif Tofaşcı

 • Konular157
 • Mesajlar14,957

 • İsim: Ahmet
  Şehir: Ankara
  Yaşınız: 27
  Araç Serisi: Kartal 1.6i.e
  Model Yılı: 2001
Teyp Zaten 4*50 yada 4*60 W Veriyor. Kaldıkı Bu Kadarcık Cihazin RMS sı Ne Kadardır? bence Fuzuli Para Harcamayın 2 3 Katına 2.El Amfi Alın Keyıfle Dinleyin Derim.
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Falcon417 Genel Sorumlu
*****
Genel Sorumlu

 • Konular225
 • Mesajlar84,452

 • İsim: Mustafa
  Şehir: Adana
  Yaşınız: 36
  Araç Serisi: Şahin
  Model Yılı: 1989
 • Rep puanı 553
Bunun yerine bir amfiye bluetooth modül bağlamayı deneyebilirsin üzerinde rca çıkışı hariç normal hoparlör kablosundan bağlantı yapılabilen yani high level input özelliği bulunan bir amfiye bluetooth ses modülü koyup kafandakini gerçekleştirebilirsin. Yapmak istediğin şey profesyonel ürünlerde var hatta içlerine bluetooth kartı takıp aracın tesisatını pas geçip direkt telefondan amfiye ses veriyorlar tabi bunlar çok pahalı şeyler biz alternatifini böyle düşünebiliriz. Bir de edisonun zamanında bluetoothlu amfileri vardı böyle ürünlerde arayabilirsin
Forum yönetimiyle alakalı sorunların dışında tarafıma özel mesaj gönderimi yapmayınız
[Resim: kkDld9.jpg]
"Ne çok gezen bilir, ne çok okuyan bilir.. En çok cahil bilir, o her şeyi bilir..."